WIECZÓR KAWALERSKI KRAKÓW

WIECZÓR KAWALERSKI W KRAKOWIE

Rzucanie siekierami to idealny pomysł na rozpoczęcie wieczoru kawalerskiego w Krakowie!

null

Baw się razem z kumplami, walcz o tytuł zwycięzcy i uczyń ten wieczór niezapomnianym. Wikingowie to uwielbiali, Arnold Schwarzenegger i Jason Momoa też – teraz Ty musisz spróbować!

Wieczór kawalerski w BAD AXE!

Chcesz, aby wieczór kawalerski był ekstremalnym przeżyciem? BAD AXE to najlepszy sposób na rozpoczęcie tej wyjątkowej nocy z dreszczykiem emocji, zabawy i męskiej rywalizacji!

Nasi wykwalifikowani trenerzy obsługują grupy do 30 osób. Możesz sprawdzić swoje siły w rzutach siekierami – zorganizuj z nami swój turniej i spędź czas jak nigdzie indziej.

Kraków to idealne miejsce, żeby zorganizować wieczór kawalerski. Oferuje wiele różnorodnych klubów i atrakcji, a to wszystko w centrum miasta – tak jak BAD AXE!

Great afternoon, we paid for 1.5 hours but as we were the only one’s there at the time they let us stay. 3 hours later we finished. It was great fun, but not as easy as it looks.

harrytizz, Trip Advisor

Pozwól nam zaplanować idealny wieczór kawalerski!

Rozpocznijcie wieczór od sesji rzutów siekierami na Basztowej. Czego możecie oczekiwać? 85 minut czystej adrenaliny. Do nas możesz przynieść własne napoje – przynieście to, na co macie największą ochotę!

 

Potem odwiedźcie lokalne restauracje i puby, żeby zregenerować siły. Cieszcie się świetnym jedzeniem i jeszcze lepszym piwem! Imprezę kontynuujcie na Szewskiej – znajdziecie tam najlepsze krakowskie kluby. To tylko 5 minut spacerem od BAD AXE.

Gwarantujemy, że Wasz wieczór kawalerski będzie jedyny w swoim rodzaju!

CHCESZ DOKONAĆ REZERWACJI? MASZ JAKIEŚ PYTANIA?