WIECZÓR KAWALERSKI W KRAKOWIE

WIECZÓR KAWALERSKI

Rzucanie siekierami to idealny pomysł na rozpoczęcie wieczoru kawalerskiego w Krakowie!

null

Baw się razem z kumplami, walcz o tytuł zwycięzcy i uczyń ten wieczór niezapomnianym. Wikingowie to uwielbiali, Arnold Schwarzenegger i Jason Momoa też – teraz Ty musisz spróbować!

Wieczór kawalerski w BAD AXE!

Chcesz, aby wieczór kawalerski był ekstremalnym przeżyciem? BAD AXE to najlepszy sposób na rozpoczęcie tej wyjątkowej nocy z dreszczykiem emocji, zabawy i męskiej rywalizacji!

Nasi wykwalifikowani trenerzy obsługują grupy od 3 do 30 osób. Tylko u nas możesz przetestować swoje umiejętności rzucania siekierą, zorganizować własny turniej i cieszyć się z dobrej zabawy jak nigdzie indziej.

Kraków jest idealnym miejscem na organizację wieczoru kawalerskiego. Jest dobrze skomunikowany, oferuje różnorodne kluby, restauracje i atrakcje znajdujące się w centrum miasta jak BAD AXE.

Great afternoon, we paid for 1.5 hours but as we were the only one’s there at the time they let us stay. 3 hours later we finished. It was great fun, but not as easy as it looks.

harrytizz, Trip Advisor

Pozwól nam zaplanować idealny wieczór kawalerski!

Zacznij zabawę od rzucania siekierami w naszym klubie.
1,5 godziny czystej adrenaliny! W naszym klubie występuje opcja „Bring Your Own Bottle”, więc możesz zabrać własny alkohol.

Po zaciętej rywalizacji odpocznij w CK Browar w Teatrze Bagatela, zaledwie 5 minut spacerem od BAD AXE.

Delektuj się tam najlepszym, lokalnie warzonym piwem, smacznym, polskim jedzeniem i wspaniałą atmosferą.

Na sfinalizowanie tego wyjątkowego wieczoru wybierz się na imprezę do jednego z najlepszych, krakowskich klubów, takich jak Shakers Club, Frantic Club lub Teatro Cubano, które znajdują się przy ulicy Szewskiej.

Gwarantujemy, że Twój wieczór kawalerski będzie wyjątkowy i niezapomniany!

CHCESZ DOKONAĆ REZERWACJI? MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Menu