IMPREZA URODZINOWA W KRAKOWIE

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ NIEZAPOMNIANĄ IMPREZĘ URODZINOWĄ?

Masz dość typowych, nudnych przyjęć? Chcesz przeżyć coś zupełnie nowego? BAD AXE jest miejscem, którego szukasz!
null

Zaproś swoich znajomych na niesztampowy wieczór urodzinowy i zapewnij im zabawę z nutą adrenaliny podczas rzucania siekierami. Zadbamy o wszystkie szczegóły, Zawalczcie o tytuł zwycięzcy lub po prostu zrelaksujcie się, pijąc zimne piwo i spędzając ten czas na swobodnych rozmowach, które z pewnością zbliżą Twój zespół!

Impreza urodzinowa

Zaproś swoich znajomych na wyjątkowy wieczór urodzinowy i zapewnij im zabawę z nutą adrenaliny podczas rzucania siekierami.

Organizowanie spotkania urodzinowego nigdy nie było tak łatwe i przyjemne. Oczywiście cały nasz personel biegle włada językiem polskim i angielskim.

W naszym klubie występuje opcja Bring Your Own Bottle co oznacza, że ​​możesz przynieść własny alkohol, oczywiście napoje bezalkoholowe będą sprzedawane w klubie. Możemy również przygotować dla Ciebie catering. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór potraw dostosowanych do wszystkich preferencji.

Wszystko, czego potrzebujesz

Możemy również przygotować dla Ciebie catering. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór potraw dostosowanych do wszystkich preferencji. Pamiętaj w BAD AXE jest wszystko, czego potrzebujesz.

Nasza siedziba znajduje się w centrum miasta — bardzo blisko kilku innych restauracji, barów i centrum życia nocnego Krakowa, dzięki czemu możesz zorganizować imprezę urodzinową i spróbować tego wyjątkowego sportu, a następnie kontynuować zabawę w krakowskich klubach.

85 minut sesji to dla Ciebie za mało? Jeśli zdecydujesz się do nas wrócić, dostaniesz 20% zniżki! Pamiętaj, aby wspomnieć o tym podczas składania rezerwacji. Gwarantujemy jedyną w swoim rodzaju rozrywkę na tygodnie, a nawet miesiące. Jesteś zainteresowany?

Zarezerwuj swoją imprezę urodzinową już teraz!

MASZ PYTANIA?