FAQ – Często zadawane pytania

Czy rzucanie siekierami jest bezpieczne?
Tak! Na początku wizyty nasz pracownik zapozna Was z zasadami bezpieczeństwa, których przestrzeganie gwarantuje bezwypadkową zabawę.

Jakie są reguły bezpiecznego rzucania siekierami?
Podczas rzutu należy zachować odpowiednią odległość, która jest oznaczona specjalną linią w każdym pokoju. W przypadku, gdy siekiera odbije się od tarczy, będziemy mieć wtedy pewność, że nie spowoduje ona żadnego uszczerbku na zdrowiu. Należy także mieć na uwadze, czy nikt nie stoi bezpośrednio za nami, oraz oczywiście, czy nikt nie znajduje się na linii rzutu.

Jakie są wymagania wiekowe?
Siekierami mogą rzucać osoby, które ukończyły 16 lat. W wypadku osób niepełnoletnich wymagamy także obecności i pisemnej zgody rodzica lub prawnego opiekuna.

Czy rzucanie siekierami jest trudne i wymaga dużej sprawności fizycznej?
Rzucanie siekierami jest stosunkowo łatwą aktywnością. Najważniejsza jest technika, a nie siła, dlatego można się u nas dobrze bawić, niezaleznie od sprawności fizycznej, wieku, płci, wzrostu itp. Nasz zespół jest w stanie przeszkolić każdą osobę tak, żeby podczas wizyty wszyscy mogli się dobrze bawić i rywalizować w trzech rodzajach rozgrywek.

Czy w BAD AXE są specjalne pakiety dla grup firmowych?
Można wykupić specjalny turniej, którego nagrodą jest specjalna pamiątkowa siekiera. W wypadku grup firmowych, jeśli wyzwie się konkurencję lub inny oddział firmy na zawody, taki turniej możemy zorganizować bez dodatkowych opłat. Po szczegóły oferty zapraszamy do kontaktu pod adresem badaxe@badaxe.pl.

Czy są limity co do ilości uczestników na sesję?
Każdy z naszych torów mieści do 5 osób. W naszym lokalu mamy łącznie 6 torów, dlatego przy wynajęciu całego klubu w komfortowych warunkach może rzucać grupa do 30 osób. Jest także możliwość powiększenia grupy na cały klub o kilka osób, jednak ze względu na ograniczone miejsce, maksymalny rozmiar grupy wynosi 35 osób.

Czy BAD AXE oferuje turnieje i zawody?
Tak, każdej grupie przedstawiane są zasady gier, które pozwolą na jeszcze lepszą zabawę. Dodatkowo można wykupić prowadzony przez naszego instruktora/instruktorkę Turniej, w którym nagrodą jest pamiątkowa, zdobiona siekiera.

Czy otrzymamy odpowiednie przyrządy do rzucania?
Tak, do każdej rezerwacji 2 siekiery na tor są wypożyczane całkowicie za darmo. Jeśli macie własne, także możecie z nich u nas korzystać.

Czy w BAD AXE są zniżki studenckie?
Tak, w niedziele oraz poniedziałki, przy okazaniu ważnych legitymacji studenckich grupa otrzymuje zniżkę -30%. Warunkiem jest, że każdy z uczestników posiada ważną legitymację.

Czy BAD AXE to dobre miejsce na randkę?
Oczywiście, nasz klub to dobre miejsce na niezapomnianą randkę. Dodatkowo w każdy poniedziałek na kod “RANDKA” otrzymacie 50% zniżki na grupę dwuosobową.

Czy jest limit ilości rzutów w czasie sesji?
Nie. Standardowa wizyta trwa 85 minut i ilość rzutów w tym czasie jest zależna jedynie od Waszych chęci. Jeśli wystarczy Wam sił, wizytę można wydłużyć także do 115 minut.

Czy obsługujemy grupy anglojęzyczne?
Grupy zza granicy obsługujemy niemal codziennie. Dlatego każda osoba z naszego zespołu jest przygotowana do tego, by przeprowadzić szkolenie zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Jak często wymieniamy tarcze?
Tarcze zostają wymienione wtedy, kiedy już są zniszczone albo już siekiery się w nie nie wbijają. Przeciętnie jedna tarcza wystarcza na 1-2 tygodnie.

Jak czesto ostrzymy siekiery?
Siekiery ostrzymy tak, aby bez problemu wbijały się w drewno. Ze względów bezpieczeństwa staramy się jednak, żeby nie były na tyle ostre, żeby łatwo było sobie nimi zrobić krzywdę podczas użytkwania.

Czy oferujemy jedzenie i napoje?
Na miejscu sprzedajemy napoje i piwa bezalkoholowe oraz przekąski. Mamy także możliwość zamówienia cateringu – skontaktuj się z nami po szczegóły oferty. Jeśli chcecie przynieść własne przekąski, napoje lub nawet coś do nas zamówić – nie ma z tym też najmniejszego problemu.