IMPREZY FIRMOWE I INTEGRACYJNE W KRAKOWIE

SZUKASZ POMYSŁU NA NIESZTAMPOWĄ IMPREZĘ FIRMOWĄ LUB INTEGRACYJNĄ?

Zastanawiasz się, jaki event firmowy zintegruje Twój zespół i jednocześnie sprawi, że każdy będzie się dobrze bawił? Świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie — wspólne rzucanie siekierami w trakcie imprezy firmowej, zbliży Twój zespół jak nic innego!

null

Nasz klub jest stworzony, by inspirować, a doświadczenie jest jedyne w swoim rodzaju. Każdy jest mile widziany – możecie rzucać siekierami, rywalizować o tytuł mistrza lub po prostu relaksować się przy ulubionych napojach w dobrym towarzystwie.

Imprezy integracyjne w Krakowie

Integracja zespołu nigdy nie była łatwiejsza! Z pomocą naszych instruktorów nauczysz się podstaw rzucania siekierami. Zorganizujcie swój turniej i zapomnijcie, że to wyjście firmowe!

Możemy również przygotować dla Ciebie catering. Oferujemy szeroką gamę przekąsek, dostosowaną do każdego gustu
– zapytaj nas o catering! Możesz także dołączyć do naszej ligi biznesowej!
Pamiętaj w BAD AXE jest wszystko, czego potrzebujesz, aby zorganizować niezapomnianą imprezę integracyjną

Great afternoon, we paid for 1.5 hours but as we were the only one’s there at the time they let us stay. 3 hours later we finished. It was great fun, but not as easy as it looks.

harrytizz, Trip Advisor

Imprezy firmowe w Krakowie

Znajdujemy się w centrum Krakowa, w pobliżu wielu innych restauracji, barów i atrakcji. Zorganizuj u nas początek swojej integracji firmowej a potem wyruszcie razem dalej w miasto!

Czy 85 minut rzutów do dla Was za mało? Jeśli zdecydujesz się do nas wrócić, dostaniesz 20% zniżki! Pamiętaj, aby wspomnieć o tym podczas składania rezerwacji. Możesz także dołączyć do naszej Ligi Biznesowej dla entuzjastów rzutów siekierami na każdym poziomie. Rzuty siekierami mogą stać się Twoim regularnym hobby! Jesteś zainteresowany?

Nie zwlekaj, zaplanuj event firmowy u nas i dokonaj rezerwacji już teraz!

CHCESZ DOKONAĆ REZERWACJI? MASZ JAKIEŚ PYTANIA?