IMPREZA FIRMOWA I INTEGRACYJNA W KRAKOWIE

SZUKASZ POMYSŁU NA NIESZTAMPOWĄ IMPREZĘ FIRMOWĄ?

Zastanawiasz się jaka aktywność zintegruje Twój zespół i jednocześnie sprawi, że każdy będzie się dobrze bawił? Świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - wspólne rzucanie siekierami, zbliży Twój zespół jak nic innego!

null

W naszym klubie każdy ma szansę spróbowania tego niecodziennego sportu! Zawalczcie o tytuł zwycięzcy lub po prostu zrelaksujcie się pijąc zimne piwo i spędzają ten czas na swobodnych rozmowach, które z pewnością zbliżą Twój zespół!

Impreza firmowa

Integracja zespołu nigdy nie była łatwiejsza! Z pomocą naszych trenerów będziecie mogli doskonalić umiejętności rzucania siekierą, a w trakcie pochłaniającej zabawy zapomnicie, że to spotkanie firmowe.

W naszym klubie występuje opcja "Bring Your Own Bottle", co oznacza, że możesz przynieść własny alkohol, oczywiście zimne napoje bezalkoholowe będą sprzedawane w klubie.

Możemy również przygotować dla Ciebie catering. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór potraw dostosowanych do wszystkich preferencji. Pamiętaj w BAD AXE jest wszystko, czego potrzebujesz, aby zorganizować niezapomnianą imprezę.

Great afternoon, we paid for 1.5 hours but as we were the only one’s there at the time they let us stay. 3 hours later we finished. It was great fun, but not as easy as it looks.

harrytizz, Trip Advisor

Impreza firmowa

Nasza siedziba znajduje się w centrum miasta - bardzo blisko kilku innych restauracji, barów i centrum życia nocnego Krakowa, dzięki czemu możesz zorganizować imprezę integracyjną i spróbować tego wyjątkowego sportu, a następnie kontynuować zabawę w krakowskich klubach.

1,5 godziny sesji to dla Ciebie za mało? Dołącz do naszej ligi zawodowej dla wszystkich miłośników rzucania siekierą. Gwarantujemy jedyną w swoim rodzaju rozrywkę na tygodnie, a nawet miesiące. Jesteś zainteresowany?

Nie zwlekaj - dokonaj rezerwacji już teraz!

CHCESZ DOKONAĆ REZERWACJI? MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Menu