IMPREZY FIRMOWE I INTEGRACYJNE W KRAKOWIE

SZUKASZ POMYSŁU NA NIESZTAMPOWĄ IMPREZĘ FIRMOWĄ LUB INTEGRACYJNĄ?

Zastanawiasz się, jaki event firmowy zintegruje Twój zespół i jednocześnie sprawi, że każdy będzie się dobrze bawił? Świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie — wspólne rzucanie siekierami w trakcie imprezy firmowej, zbliży Twój zespół jak nic innego!

null

W naszym klubie każdy ma szansę spróbowania tego niecodziennego sportu! Zawalczcie o tytuł zwycięzcy lub po prostu zrelaksujcie się, pijąc zimne piwo i spędzając ten czas na swobodnych rozmowach, które z pewnością zbliżą Twój zespół!

Imprezy integracyjne w Krakowie

Integracja zespołu nigdy nie była łatwiejsza! Z pomocą naszych trenerów będziecie mogli doskonalić umiejętności rzucania siekierą, a w trakcie pochłaniającej zabawy zapomnicie, że to impreza firmowa.

W naszym klubie występuje opcja „Bring Your Own Bottle”, co oznacza, że możesz przynieść własny alkohol, oczywiście zimne napoje bezalkoholowe są sprzedawane w klubie.

Możemy również przygotować dla Ciebie catering. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór potraw dostosowanych do wszystkich preferencji. Pamiętaj w BAD AXE jest wszystko, czego potrzebujesz, aby zorganizować niezapomnianą imprezę integracyjną

Great afternoon, we paid for 1.5 hours but as we were the only one’s there at the time they let us stay. 3 hours later we finished. It was great fun, but not as easy as it looks.

harrytizz, Trip Advisor

Imprezy firmowe w Krakowie

Nasza siedziba znajduje się w centrum miasta — bardzo blisko kilku innych restauracji, barów i centrum życia nocnego Krakowa, dzięki czemu możesz zorganizować imprezę firmową i spróbować tego wyjątkowego sportu, a następnie kontynuować zabawę w krakowskich klubach.

1,5 godziny sesji to dla Ciebie za mało? Jeśli zdecydujesz się do nas wrócić, dostaniesz 20% zniżki! Pamiętaj, aby wspomnieć o tym podczas składania rezerwacji. Gwarantujemy jedyną w swoim rodzaju rozrywkę na tygodnie, a nawet miesiące. Jesteś zainteresowany?

Nie zwlekaj, zaplanuj event firmowy u nas i dokonaj rezerwacji już teraz!

CHCESZ DOKONAĆ REZERWACJI? MASZ JAKIEŚ PYTANIA?