EKSTREMALNA ROZRYWKA W KRAKOWIE

CHCESZ DOŚWIADCZYĆ EKSTREMALNEJ ZABAWY I POCZUĆ PRAWDZIWĄ ADRENALINĘ?

BAD AXE jest miejscem, którego szukasz!
null

Żyje się tylko raz, więc dlaczego nie spróbujesz podnieść emocji na wyższy poziom? Jeśli szukasz niecodziennej i nowej rozrywki, musisz spróbować rzutów toporami!

Ekstremalna rozrywka

Ten niespotykany w Polsce sport jest bardzo popularny w Ameryce Północnej. Ale spokojnie, nie musisz podróżować aż tak daleko.

Przyjdź do BAD AXE i spróbuj swoich sił z wykwalifikowanymi instruktorami.

Z pomocą naszych trenerów, nauczysz się podstaw rzucania siekierami, a nawet zorganizujesz swój turniej. Poczuj adrenalinę płynącą w żyłach!

Wszystko, czego potrzebujesz

Możemy zorganizować dla Ciebie catering. W ofercie jest wiele różnorodnych dań – napisz do nas i sprawdź, czy coś odpowiada Twoim gustom. Pamiętaj w BAD AXE jest wszystko, czego potrzebujesz, aby zorganizować niezapomnianą imprezę integracyjną

Jesteśmy blisko wielu innych restauracji i barów. Zacznij swoją przygodę u nas i kontynuuj ją, celebrując wśród nocnego życia Krakowa!

Czy 85 minutowa sesja to dla Ciebie za mało? Jeśli zdecydujesz się do nas wrócić, dostaniesz 20% zniżki! Pamiętaj, aby wspomnieć o tym podczas składania rezerwacji. Dołącz do naszejprofesjonalnej ligi dla entuzjastów rzutów siekierami na każdym poziomie umiejętności. Znajdziesz u nas swoje nowe hobby! Jesteś zainteresowany?

Zarezerwuj tor na Twój niesamowity event!

MASZ PYTANIA? DOKONAJ REZERWACJI TERAZ!