IMPREZA URODZINOWA W KRAKOWIE

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ NIEZAPOMNIANĄ IMPREZĘ URODZINOWĄ?

Masz dość typowych, nudnych przyjęć? Chcesz przeżyć coś zupełnie nowego? BAD AXE jest miejscem, którego szukasz!
null

Zaproś swoich znajomych na niesztampowy wieczór urodzinowy i zapewnij im zabawę z nutą adrenaliny podczas rzucania siekierami. Zadbamy o wszystkie szczegóły, tak abyś nie musiał się o nic martwić i mógł w beztroskiej atmosferze celebrować Twój wyjątkowy dzień!

Impreza urodzinowa

Zaproś swoich znajomych na wyjątkowy wieczór urodzinowy i zapewnij im zabawę z nutą adrenaliny podczas rzucania siekierami.

 Organizowanie spotkania urodzinowego nigdy nie było tak łatwe i przyjemne. Oczywiście cały nasz personel biegle włada językiem polskim i angielskim.

W naszym klubie występuje opcjaBring Your Own Bottleco oznacza, że ​​możesz przynieść własny alkohol, oczywiście napoje bezalkoholowe będą sprzedawane w klubie. Możemy również przygotować dla Ciebie catering. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór potraw dostosowanych do wszystkich preferencji.

Impreza urodzinowa

Pamiętaj - wszystko, czego potrzebujesz, aby zorganizować niezapomniany wieczór urodzinowy znajduje się w BAD AXE.

Nasza siedziba znajduje się w centrum miasta - bardzo blisko kilku innych restauracji, barów i centrum życia nocnego Krakowa, dzięki czemu możesz zorganizować swoje urodziny i spróbować tego wyjątkowego sportu, a następnie kontynuować zabawę w krakowskich klubach.

1,5 godziny sesji to dla Ciebie za mało? Dołącz do naszej ligi zawodowej dla wszystkich miłośników rzucania siekierą. Gwarantujemy jedyną w swoim rodzaju rozrywkę na tygodnie, a nawet miesiące. Jesteś zainteresowany?

Nie zwlekaj - dokonaj rezerwacji imprezy urodzinowej już teraz!

MASZ JAKIEŚ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Menu