EKSTREMALNA ROZRYWKA W KRAKOWIE

CHCESZ DOŚWIADCZYĆ EKSTREMALNEJ ZABAWY I POCZUĆ PRAWDZIWĄ ADRENALINĘ?

BAD AXE jest miejscem, którego szukasz!
null

Raz się żyje, dlaczego zatem nie doświadczyć prawdziwej adrenaliny? Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń, musisz koniecznie spróbować rzucania siekierami!

Ekstremalna rozrywka

Ten niespotykany w Polsce sport jest bardzo popularny w Ameryce Północnej. Jednak nie martw się – nie musisz jechać, aż tam, aby doświadczyć ekstremalnych wrażeń!

Przyjdź do BAD AXE i spróbuj swoich sił z wykwalifikowanymi instruktorami.

Z pomocą naszych trenerów będziesz mógł doskonalić umiejętności rzucania siekierą, zorganizować własny turniej i poczuć adrenalinę.

W naszym klubie występuje opcja „Bring Your Own Bottle”, więc możesz zabrać własny alkohol i doświadczyć ekstremalnej rozrywki uprawiając ten sport z przyjaciółmi w świetnej atmosferze.

Ekstremalna rozrywka

Możemy również przygotować dla Ciebie catering. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór potraw dostosowanych do wszystkich preferencji. Pamiętaj – w BAD AXE jest wszystko, czego potrzebujesz, aby dobrze się bawić!

Nasza siedziba znajduje się w centrum miasta – bardzo blisko kilku innych restauracji, barów i centrum życia nocnego Krakowa, dzięki czemu możesz zorganizować swoje wydarzenie i spróbować tego wyjątkowego sportu, a następnie kontynuować zabawę w krakowskich klubach.

1,5 godziny sesji to dla Ciebie za mało? Jeśli zdecydujesz się do nas wrócisz, dostaniesz 20% zniżki! Pamiętaj, aby o tym wspomnieć podczas rezerwowania toru. Gwarantujemy jedyną w swoim rodzaju rozrywkę na tygodnie, a nawet miesiące. Jesteś zainteresowany?

Zarezerwuj niesamowity wieczór już teraz!

MASZ PYTANIA? DOKONAJ REZERWACJI TERAZ!